• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Історія закладу

Історія закладу

/Files/images/storya/PA200148.JPG/Files/images/storya/PA210171.JPG

В серпні 1967 року ЗОШ № 3 було реорганізовано на дитячий ясла-садок № 6 «Чебурашка». З того часу і почався літопис нашого дошкільного закладу, який сподіваємось, буде продовжуватись ще довго.

В квітні 2002 року ясла-садок № 6 «Чебурашка» перереєстровано на Комунальний дошкільний навчальний заклад № 6 «Любисток».

В закладі за роки його існування виросло не одне покоління вихованців, а наш «Любисток» не старіє, а стає ще кращим. І з кожним роком розкриває нові таланти своїх вихованців, приймає малюків в групу раннього віку, зовсім безпомічних, а через чотири роки до навчання в Новій українській школі наш заклад дошкільної освіти випускає добре підготовлених дітей старшого дошкільного віку.

Тому, що в закладі дошкільної освіти працюють педагоги високої професійної компетенції і тому є надія, що в стінах нашого закладу виросте достойна зміна в незалежній нашій Україні.

Наші вихователі молоді ентузіасти і мрійники, люди свого професійного покликання, які поставили і виконують завдання виховання і розвитку дитини за вимогами освітньої програми для дітей від 2 до 7 років "Дитина", яку розпочали впроваджувати в новому 2016-2017 навчальному році, Базового компонекнту дошкільної освіти.

Легендою педагогічної майстерності дошкільного навчального закладу стали:
Завідувачі:

Трут Людмила Олексіївна,
Гранкіна Алла Анатоліївна
Карпєєва Інна Миколаївна

Вихователі:

Каламурза Діна іванівна,
Іванова Тетяна Миколаївна,
Сенчина Наталія Анатоліївна, Фірульова Людмила Омелянівна, Катюжинська Тамара Василівна, Козаченко Ірина Валеріївна

які в недавньому минулому були взірцем та мудрими наставниками молодим педагогам, їх професійний педагогічний досвід й досі вивчають та впроваджують в практику роботи з дітьми нове покоління педагогів дошкільного закладу.

В 2017 році наш улюблений заклад відмітив свій 50-річний ювілей з дня його заснування.

І впродовж пятидесяти років кожного ранку з нетерпінням чекає колектив закладу на своїх маленьких вихованців, щоб подарувати їм свою любов, майстерність та тепло сердець.

/Files/images/storya/PA210217.JPG

/Files/images/storya/IMG_0322.jpg

/Files/images/IMG_3354.JPG

/Files/images/IMG_4229.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 281