• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична робота
«Створіть людині добре ім’я,
аби вона прагнула жити так,
щоб відповідати йому»
Д.Корнегі

/Files/images/23150070_21228524_20432231_barra25203ik21.gif

Науково-методична проблема дошкільного підрозділу «Любисток»

« Розвиток професійної компетентності, інноваційної та методичної культури педагогічних кадрів в підготовці дітей дошкільного віку до навчання в новій українській школі»

Мета методичної роботи на 2020-2025 навчальний рік

В основу діяльності по вивченню проблемної теми поставлено запровадження наукової організації праці педагогічних кадрів закладу, перспективне впровадження інноваційних технологій та сучасних методик, адаптація педагогічних технологій, що сприяють формуванню у дітей вміння спілкуватися, чути і розуміти іншого, , висловлювати свою думку, пояснювати, домовлятися, розповідати.

/Files/images/0-02-0a-17772471cc631d77d8e03c4132ecc610bc910408c7544e24f9f4ede698fe8bb0_8b857532e534309a.jpg

Напрямки методичної роботи:

  • Підвищити соціально-психологічну культуру вихователів;
  • Вдосконалення педагогічної майстерності;
  • Сприяти становленню вихователя-майстра, спонукати його до самовдосконалення, до готовності впровадження інноваційних технологій в практику роботи з дошкільниками;
  • Розвиток соціальних умінь та навичок;

Принципи методичної роботи:

  • Педагогічна співпраця з вихователем;
  • Робота в режимі довіри, доброзичливості;
  • Творча атмосфера, стимулювання творчої активності;
  • Надання вихователеві права вибору;
  • Щоденна допомога;

Творча група педагогів «Любисток»

Керівник творчої групи: завідувач Кандибаєва Н.А.
ТЕМА: "Формування соціальної компетентності особистості як засобу підвищення якості освітньої діяльності"

/Files/images/IMG_20200206_090225.jpg/Files/images/IMG_20200206_093647.jpg

Мета: Підвищення якості освіти і виховання в ЗДО через впровадження сучасних педагогічних технологій./Files/images/IMG_20190903_095508.jpg

Очікувані результати:
  • Визначення механізмів та технологій, які забезпечать ефективність, цілісність, системність, інтегративність розвитку дітей дошкільного віку;
  • Формування системи мотивації педагогічного колективу на колективну творчу роботу, готовність педагогів до роботи в інноваційному режимі;
  • Забезпечення емоційного благополуччя дітей, збереження та зміцнення здоров’я дітей через оптимальну організацію педагогічного процесу і режиму роботи ЗДО;
  • Розробка нових педагогічно доцільних та дидактично обґрунтованих засобів навчання та виховання дошкільників;

/Files/images/robota/SDC13082.jpg

Інновація в дитячому садку:

«Музейна педагогіка в дошкільній освіті, як засіб гармонійного розвитку дитини»

Проблема: впровадження системи занять «Музейної педагогіки», як засіб гармонійного розвитку дитини дошкільного віку.
Мета:: Формування «Я –духовне» дитини дошкільного віку.
Очікуваний результат:
  • Набуття вміння до самовираження та самоствердження;
  • Високий художньо-естетичний розвиток дитини;
  • Набуття художнього досвіду, особистісних оцінок, естетичних суджень, ціннісне ставлення до живопису;
  • Емоційний розвиток, сформований інтерес до відвідування художніх музеїв;
  • Набуття комунікативної компетентності;

КОНЦЕПЦІЯ розвитку КДНЗ № 6 «Любисток»

/Files/images/IMG_1993.JPG
Стратегічні завдання:
  1. Забезпечити виконання морально-етичних принципів екологічної освіти навчально-виховного процесу;
  2. Сформувати організаційно-функціональну систему творчої діяльності педагогів та дітей;
  3. Зміцнення і збереження фізичного, психологічного, власного здоров’я кожного вихованця на принципах засвоєння ними елементів екологічної культури.
  4. Розроблена модель закладу «ЕКОЛОГІЧНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД, який виховує в дітей справжню любов до природи.
  5. Апробація педагогічних інновацій, новітніх технологій і форм організації педагогічного процесу з метою оновлення нової моделі освітнього процесу по впровадженню освітньої програми для дітей віком від 2 до 7 років "Дитина"
  6. Поглиблена робота з розвитку індивідуальних здібностей кожної дитини шляхом використання спадщини В.О.Сухомлинського «Казки під голубим небом»

/Files/images/IMG_0822.JPG

Семінар-практикум по вивченню науково-методичної проблеми дошкільного закладу

ТЕМА: Стимулювання словесної творчості дошкільників

Мета: Теоретичне та практичне навчання педагогічного колективу закладу проблемної теми під час засідань семінару-практикуму, а також

  • Створення комфортних умов діяльності, ситуації успіху для вихователів дошкільного закладу, які сприяють розвитку ініціативи творчості.
  • Створення банку інноваційних технологій впровадження вихователями в навчально-виховний процес.
  • Забезпечення педагогічні кадри сучасними інформаційними методичними та дидактичними матеріалами.
  • Створення умов для здійснення ІКТ.

Забезпечення наступності у навчанні та вихованні між КДНЗ № 6 "Любисток" та Вознесенським НВК "Загально-освітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" №3.

/Files/images/IMG_0150.JPG

МЕТА: Виконання державних вимог до рівня освідченості, розвиненості й вихованості дитини 6 (7) років перед її вступом до школи визначені Базовим компонентом дошкільної освіти , максимальне охоплення дітей дошкільною освітою та надання їм якісних освітніх послуг в підготовці до навчання в Новій українській школі.

В дошкільному закладі працює "Педагогічна гостинна молодого вихователя"

/Files/images/20190207_112030.jpg

Мета роботи педагогічної гостинної: Підвищення якості освітньо-виховного процесу, що відповідає сучасним вимогам, шляхом удосконалення професійної майстерності молодих спеціалістів .

На базі ЗДО проходять засідання методичних обєднань вихователів, сестер медичних старших, музичних керівників, завідувачів міцста.

15 березня 2016 року на базі нашого дошкільного закладу пройшло засідання МО вихователів старших гшруп міста. Під час проведення засідання вихователь старшої групи Халупенко Алла Володимирівна провела занятяя з навчання старших дошкільників грамоти в підготовці їх до навчання в школі. Майбутні першокласники демонтстрували свої набуті знання з читання першиї слів, як вони вміють ділити слова на склади, розрізняти та називати звуки, складати розповіді, речення

/Files/images/IMG_2957.JPG

/Files/images/IMG_2904.JPG

24 лютого 2017 року на базі нашого дошкільного закладу пройло засідання МО музичних керівників міста. Під час засідання музичний керівник Жукова Валерія Юріївна разом з педагогами закладу та вихованцями всіх вікових груп розкрили тему засідання з питання впровадження в навчально-виховний процес інноваційних методик і технологій в галузі дошкільної музичної освіти, а саме: фрагменти музичної педагогіки Карла Орфа, методику виховання талантів Сініті Судзукі, систему музично-ритмічного виховання Еміля Жак-Далькроза, методику танцю Габріели Рот, систему музичного виховання Золтана Кодая та методику системи Марії Монтессорі.

/Files/images/IMG_4062.JPG

31 березня 2017 року на базі нашого дошкільного закладу проведено семінар керівників дошкільних навчальних закладів міста. Під час засідання розглядалось питання ефективності використання здоровязбережувальних технологій в умовах дошкільного закладу. Педагогічний колектив разом зі своїми вихованцями всіх вікових груп демонстрували ряд здоровязбережувальних технолгій, що використовуються в дитячому садку: піскотерапія, стимулювальна гімнастика, точковий масад, фізхилинки, арт-терапія, дихальна гімнастика, суж-джок, ххат-ха-йога, кольоротерапія, мудри, танцювально-рухова терапія, рухова терапія на степплатформах.

/Files/images/IMG_4318.JPG

30 листопада 2017 року на базі нашого закладу дошкільної освіти відбулося засідання методичного обєднання вихователів груп раннього дошкільного дошкільного віку з питання організації та проведення фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми в дошкільному закладі та сімї. Вихователь групи раннього віку Колесніченко Антоніна Миколаївна успішно показала відкритий перегляд заняття з фізичної культури з використанням нетрадиційних інноваційних технологій за методикою М.М..Єфименко.

/Files/images/SAM_4889.JPG

В лютому 2018 року на базі нашого дошкільного закладу проведено засідання методичного обєднання вихователів старших груп з питання економічного виховання дітей старшого дошкільного віку, де вихователь старшої групи Козаченко Ірина Валеріївна показала відкритий захід інтелектуальної гри "Хто зверху?", під час якого діти старшої групи демонтстрували свої знання економіки.

У вересні 2018 року наш дошкільний заклад був відповідальний за проведення Всеукраїнського Дня дошкілля.

/Files/images/IMG-8667b1ccea60d2baf6cf15d2c742d1cf-V.jpg

У лютому 2019 року молодий вихователь Кандибаєва Н.А. показувала відкритий перегляд заняття зі своїми вихованцями середньої групи з пізнавального розвитку під час методичного обєднання вихователів середніх груп.

/Files/images/SAM_4891.JPG

6 грудня 2019 року на базі нашого ЗДО відбувся семінар сестер медичних старших , під чакс якого педагоги зі своїми вихованцями демонтрували сфої фізичні вміння з використанням нетрадиційного обладнання та технологій.

/Files/images/IMG_20191206_093324.jpg

06 лютого 2020 року відбулось засідання методичного обєднання вихователів старших груп , під час якого розглядалось питання розвитку звязного мовлення дітей дошкільного віку з допомогою нетрадиційної роботи з казкою. Відкритий перегляд заняття з мовленнєвого спілкування показувала вихователь старшої групи Кандибаєва Наталія Анатоліївна "Подорож до країни казок"

/Files/images/IMG_20200206_093647.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1761