• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Про роботу закладу

В закладі дошкільної освіти систематично відбуваються виробничі наради, наради при завідувачу, адміністративні наради під час яких розглядаються питання: організація освітнього процесу, фінансові та господарські питання, питання з охорони праці, організація харчування, зниження захворюваності дітей і т.п.

/Files/images/robota/PA210203.JPG/Files/images/IMG_1071.JPG

В закладі з педагогічним колективом, відповідно до річного плану освітньої роботи, систематично проводяться педагогічні ради, семінари, засідання творчої групи «Любисток», бесіди за круглим столом,на високому рівні проводиться Фестиваль педагогічної майстерності, портрет педагога, ярмарка педагогічних знахідок, під час яких педагогічним колективом вивчаються та вирішуються питання по удосконаленню професійної майстерності педагогів, навчально-виховної роботи з дошкільниками.

/Files/images/IMG_1072.JPG

Заклад дошкільної освіти має певний педагогічний досвід вихователів закладу, які випустили свої перші методичні збірники з досвіду вивчення науково-методичних питань і які досить є цікавими та корисними для використання в практиці роботи з дошкільниками педагогів закладу.

/Files/images/robota/PA200159.JPG

Педагоги групи молодшого дошкільного віку систематично здійснюють контроль за ходом фізичного та нервово-психічного розвитку дітей.


/Files/images/IMG_0154.JPG

На території дитячого садка створено невеличкий куточок Казки, де дітям дається можливість вільно покинутись в казковий світ, поспілкуватися з його героями.Маємо свою особисту Концепцію розвитку КДНЗ № 6 «Любисток», розроблено модель закладу «Екологічний дошкільний заклад», який виховує в дітей справжню любов до природи.

/Files/images/IMG_1061.JPG

/Files/images/Безимени-1.jpg


Колектив творчої групи "Любисток" продовжує вивчення та впровадження в освітній процес освітню програму для дітей віком від 2 до семи років "Дитина"


/Files/images/IMG_1080.JPG

Наш заклад дошкільної освіти працює над впровадженням інноваційної технології в освітній процес
--- Створена в дитячому садку міні-галерея картин.

/Files/images/robota/IMG_0252.jpg

/Files/images/robota/SDC13082.jpg/Files/images/robota/SDC13085.jpg

В закладі дошкільної освіти створені всі необхідні умови розвивального середовища для всебічного розвитку дитини дошкільного віку

/Files/images/DSCF3958.JPG/Files/images/DSCF3969.JPG

/Files/images/DSCF3939.JPG

Забезпечення наступності у навчанні та вихованні між КЗДО № 6 "Любисток" та Вознесенським НВК "Загально-освітній заклад І-ІІІ ступенів - ДНЗ" №3 Вознесенської міської ради є невідємною частиною в діяльності закладу. але ж саме співпраця між початковою ланкою школи і дитячим садком має стати якісною підготовкою дітей старшого дошкільного віку до навчання в школі.

/Files/images/IMG_0096.JPG

/Files/images/DSCF9460.JPG

8 квітня 2014 року атестаційною комісією Управління освіти успішно проатестовано завідувача Мельничук Тетяну Павлівну, як керівника закладу та підтверджено їй вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання "Вихователь-методист"

2 квітня 2014 року в дошкільному закладі проведено звітно-виборчі профспілкові збори та обрано нову голову ПК --- вихователя Козаченко Ірину Валеріївну.

16 серпня 2017 року заклад дошкільної освіти відзначив свій 50-ти річний ювілей з Дня заснування закладу.

Керівник закладу дошкільної освіти , завідувач Мельничук Тетяна Павлівна занесена до Книги пошани Управління освіти Вознесенської міської ради у вересні 2017 року у номінації "Управлінська діяльність"

/Files/images/IMG-8cbc26207cdb34092d5d16dc4d1a17c3-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 479