• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Досягнення закладу


ДОСЯГНЕННЯ ЗАКЛАДУ

Дошкільний навчальний заклад № 6 «Любисток» кожний рік розкриває таланти своїх вихованців їх батьків, педагогів та має певні свої досягнення, а саме:

/Files/images/2602589xr1u1exjt5.gif

2015-2016 навчальний рік

На серпневій конференції "Педагогічні досягнення освітян Вознесенщини -- 2015"" дошкільним закладом була представлена виставка досягнень дошкільного закладу за минулий навчальний рік.

За результатами виставки ми здобули перемогу в номінації "Навчально-методичне забезпечення дошкільних навчальних закладів відповідно до нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти у рамках проведення Ярмарку педагогічних ідей "Педагогічні досягнення освітян Вознесенщини - 2015"

Отримали почесну грамоту за належний стан управлінської діяльності та організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності./Files/images/IMG_1912.JPG

2016-2017 навчавльний рік

За результатами новчального року отримали грамоту Управління освіти Вознесенської міської ради за належний стан організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності

За участь у змаганнях з легкої атлетики та шахах у УІІ -й Спартакіаді серед прцівників дошкільних навчальних закладів міста Вознесенська команда нашого закладу здобула ІІІ переможне місце.

2017-2018 навчальний рік

За результатами навчального року отримали грамоту Управління освіти за управлінську діяльність та за якісну підготовку до нового навчального року.

В серпні 2017 року заклад дошкільної освіти відзначив свій 50-ти річний ювілей з Дня заснування дошкільного закладу та отримали почесну грамоту за багаторічну плідну працю, забезпечення належного функціонування та розвитку дошкільного закладу.

Керівник закладу дошкільної освіти, завідувач Мельничук Тетяна Павлівна занесена в Книгу пошани Управління освіти Вознесенської міської ради в номінації "Управлінська діяльність.

/Files/images/20190207_111357.jpg

2018-2019 навчальний рік

На серпневій конференції 2018 року заклад дошкільної освіти нагороджено листом подяки за соціальне партнерство , підтримку та розвиток профспілкового руху в закладі дошкільної освіти.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 371