• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Адміністрація

АДМІНІСТРАЦІЯ

/Files/images/IMG_3568.JPG

Завідувач КДНЗ № 6 «Любисток»

Мельничук Тетяна Павлівна

Загальний стаж педагогічної роботи складає 47 років, в закладі працює з 1982 року, на посаді завідувача 15 років. Має повну вищу освіту, кваліфікаційну вищу категорію, педагогічне звання «Вихователь-методист». В 2017 році занесена до Книги пошани Управління освіти Вознесенської міської ради в номінації "Управлінська діяльність"

/Files/images/20190207_111357.jpg

Головне завдання управлінської діяльностіна сучасному етапі розвитку суспільства – зробити дитячий садок демократичним закладом, створити умови для творчого пошуку, налагодити нормальний психологічний мікроклімат. Творча праця педагога вимагає певної системи взаємин. Завідуюча тут відіграє провідну роль.Тетяна Павлівна керівник нової генерації, планує роботу колективу в умовах колегіальності, проектує взаємодію всіх структур і служб дитячого садка, сприяє створенню ділової творчої атмосфери в колективі.

Завідувач ЗДО дуже складна та кропітка професія. Від кого залежить грамотна робота закладу дошкільної освіти? Звісно, насамперед, від керівника. У тому, що завідувач має бути хорошим керівником, організатором, ніхто не сумнівається. Керувати професійно – справа складна. Справжній професіоналізм керівника- це уміння створити грамотний колектив.

Завідувач ЗДО повиненне тільки сам розуміти дітей, йому слід навчити цього вихователів і пильно стежити за їх педагогічною культурою. Він має бути на дві голови вищим у своїх знаннях , адже, якщо немає педагогічної грамотності, культури у завідувача, годі цього вимагати від колективу.

Дитячий садок не може бути схожим на школу чи інші освітні заклади. Він – дитячий садок, він – для дітей. І той, хто там працює, має насамперед розуміти перспективу розвитку поки що маленької людини і нести за неї відповідальність.

Основа роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу. Роки, проведені поряд з дітьми…Бачити, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості. Чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо держати в своїх руках тендітну дитячу долоньку? Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей – це є сенсом мого життя і моєю роботою.

Завданням педагогічного колективу, є створення умов для розвитку компетентної особистості, поліпшення якості освітнього процесу, підвищення фахової майстерності кожного працівника, удосконалення взаємодії з батьками.

Зміст освітньої роботи з дітьми нашого закладу дошкільної освіти відповідає основним вимогам та концептуальним засадам Базового компоненту дошкільної освіти – оволодіння змістом дошкільної освіти упродовж усього періоду дошкільного дитинства, визнання цінності кожної вікової сходинки в особистісному розвитку при повній реалізації дитиною своїх потенційних можливостей.
В своїй роботі педагогічний колектив активно використовує інноваційні педагогічні технології, що дає змогу урізноманітнити освітній процес в ЗДО, зробити його цікавим для дітей, педагогів та батьків, які є повноправними учасниками освітнього процесу в нашому закладі.

Один із основних принципів нашої роботи – це відкритість. Ми завжди готові поділитись досвідом своєї роботи з колегами, з батьками.

Завідувач контролює:

- роботу адміністративної групи (вихователів, завідувача господарства, сестри медичної);

- виконання правил внутрішнього трудового розпорядку, санітарно-гігієнічного режиму, норм охорони праці відповідно до трудового законодавству;

- виконання інструктивно-методичних документів вищих організацій, а також осіб, які інспектують;

- якість знань, умінь і навичок дітей;

- виконання рішень педагогічної ради;

- збереження обладнання і посібників;

- ведення документації вихователями, адміністрацією;

- організацію та здійснення роботи з батьками;

- фінансово-господарчу діяльність;

-роботу педагогічного колективу

/Files/images/20190207_162316.jpg

Головний бухгалтер
Уткіна Ольга Анатоліївна.

Загальний стаж роботи 26 років, в закладі дошкільної освіти працює з 2009 року, має повну вищу освіту.

/Files/images/admnstratsya/PA200111.JPG

Сестра медична старша
Ставертій Світлана Володимирівна

Загальний стаж роботи 32 роки, в закладі працює з 2001 року, має неповну вищу освіту, кваліфікаційну вищу категорію.

/Files/images/admnstratsya/IMG_0427.jpg

Завідуючий господарством
Астахова Валентина Дмитрівна.

Загальний стаж роботи 26 років, в закладі працює з 2005 року, має неповну вищу освіту.

/Files/images/20190208_114559.jpg

/Files/images/7471f81201f1.gif

Кiлькiсть переглядiв: 395